Home Next index page
Instinktive Beat - Výstaviště Praha - 13.12.2002
  V Křižíkových pavilonech, na Výstavišti v Praze se konala další akce ze série Instinktive Beat, pořádaná agenturou WAX. Pečlivě vybraný prostor byl opět velmi kvalitně nazvučen a o světla se postarali TNT & Fisa, což hovoří samo za sebe.Použití množství barevných "plechovek" v kombinaci s "head spoty" ,"scany", laserem a citem pro věc přináší nevšední vizuální zážitek. Lidí mohlo klidně přijít více, protože šatny, bary i taneční parket měly dostatečně dimenzovanou kapacitu.
  Dorazil jsem někdy po dvaadvacáté hodině a na pódiu už velmi hezky rozjížděl atmosféru náš DJ Lumiere. Zaskakoval za nedorazivšího DJe 2Funky a byl jsem rád, protože hrál kvalitně a spoustě lidí se zdálo, že hraje jako nikdy předtím :o)
  Norman Jay mě osobně trochu překvapil svým širokým záběrem. Loni na Log Into The World hrál velmi příjemný techhouse, zpestřený sem tam nějakým breakem, zatímco v pátek si ulítl (a většina lidí s ním, to musím férově přiznat) na vokálových kusech house music. Začalo to songem "sweet music" a pokračovalo to snad ještě sladšíma bombónkama až jsem z toho byl celej přeslazenej. Ovšem, když hrál "sweet music" podruhé, byl jsem šťastný muž. Bylo to zhruba po hodině a půl a já věděl, že se pan DJay loučí a příjde změna :o)
  Tou změnou a pro mě jednoznačně k lepšímu, byla hlavní hvězda večera - Darren Emerson. Vokály v ůvodu, kterými mistrně napojil, mě ještě chvíli děsil, ale za chvíli už je vystřídal rytmický, velmi taneční tok hudby, ve kterém zazněla spousta nových desek, ale i starších hitů s underworldovským zvukem.
  Další neplánovanou změnou v programu byl DJ loutka, suplující kapelu Gus Gus. Její absence nám byla předem oznámena prostřednictvím, dobře fungujících médií (rave.cz), ale nijak zvlášť bolestně mě tato informace nezasáhla. To mě více ranila informace, že nám fotografům organizátoři nedokázali zajistit solidní pracovní podmínky, abychom Vám kvalitně nafotili hlavní aktéry noci. Spoustě médií tohle nevadí, protože se jejich fotografové vyřádí v davech. Kdybych toužil fotit jen prdelky a kočičky, tak bych o žádnou akreditaci nežádal. Server party.ok chce předkládat kvalitní fotoreporty a to v takových podmínkách nebývá snadné. Značím si černý puntík právě u tohoto bodu organizace. 
  Závěrem snad tohle: Máme za sebou další příjemnou noc, jejíž kvalita už by nás po spoustě počinů této velmi vyzrálé a profesionální agentury neměla překvapovat, nýbrž utvrdit v názoru, že WAX zná a umí.