R o x y  P r o m o t i o n  u v á d í:
26.12.04
Silvestr 2004 - 2005
 

STARS WARS
Epizode: 2005
MAIN IMPERIAL STAGE
Bo.Dan (bukanyr.cz), Rai (roxy booking), Tráva & Loutka, Chris Sadler (chrissadler.com), Michael Burian (jpa), Lucas (roxy booking), Airto (roxy booking)

HIDDEN REBEL BASE
Ghonzales (roxy booking), Koogi (shadowbox) , Im Cyber (roxy booking) ,
 2K (shadowbox) , Sweg (shadowbox)

NOD CITY OF CLOUDS
Blue (eclectica) , Mowgli & Stanzim (ekumena djs)
+
speciální dekorace , projekce Phase , světla & laser Wild music , 
Stars wars performance , osvěžující pohoštění  ,

Předprodej v sítích Ticketstream a Ticketpro:
do  30.11. zvýhodněné vstupenky 490,- Kč
do  27.12. zvýhodněné vstupenky 690,- Kč
28.12. - 31. 12. vstupenky 990,- Kč

Impérium po roce opět rekapituluje a vrací úder - Stars Wars, Epizode: 2005! 
Jako každý rok, i letos Roxy přináší luxusní mejdan, tentokrát naštěstí bez Jabby a Bobb Fetta. Na hlavní stagei zahraje exkluzivně ve službách Imperátora špička domácích rovných beatů, kterou jinde na Silvestra neuslyšíte: progresivní kouzelník Bo.dan, zkušený rezidentní dj Zenu Rai, legendární dvojka Tráva s Loutkou, rezident Climaxu (nejdéle fungující Roxy noci) Chris Sadler, wet'n'hard jezdec s reputací daleko přesahující hranice republiky - Michael Burian a Future soundz velitel Lucas se stále oblíbenějším Airtem.
Prostory chilloutu ovládne nezdolný rebelský odboj v čele s rezidenty Bushe Ghonzalesem a djane IM Cyber, které ani v těch nejnáročnějších situacích před půlnoci neopustí po zuby vyzbrojené trio Shadowbox crew, kterými nemůže být nikdo jiný než 2K, Koogi a Sweg. Kdo bude vyčerpán bojem s neustávajícími přívaly drinků, bude mít možnost teleportovat se do Oblačného města, které Lando Calrissian hrdinně evakuoval do prostoru NoD. Zde budou připravena místa k odpočinku (nebojte nezalijeme vás do Carbonitu), které svými sety zpříjemní elitní chillout djs: Stanzim, Blue a Mowgli. Nezbývá než dodat, že samozřejmě nebude chybět všudypřítomný Han Solo, princezna Leila se svým bratrem Lukem Skywalkerem, syčící lightsabery, a kdyby jste k ránu slyšeli nějaké chroptění a divné zvuky, tak se Darth Vader jako vždycky trochu víc picnul ?
Předprodej vstupenek na party roku již začal a když si pospíšíte, budete mít šanci je sehnat za zvýhodněné ceny. K dostání jsou v sítích TicketPro a TicketStream a to: do 30. listopadu za pouhých 490,- Kč, po té do 27. prosince za 690,- Kč a ve finále za 990,- Kč po zbylé dny a na místě.