02.12.04
SLAM - YEAR ZERO live tour

SLAM live (UK, Soma Records) - YEAR ZERO live tour
Ladida, Funk Punx
10. 12. 2004 Radost FX

Slam v Radosti. Tohle je for real. 
Skotská dvojka Stuart McMillan & Orde Meikle patří mezi ty producenty, DJe a live acty, které stály v počátcích rave kultury na té straně aparátu, kde je míň hluku, a vyšly odtud se zcela originálním zvukem, který od té doby reprezentuje čitelný směr v džungli stylů dnešní taneční hudby kombinující jedinečným způsobem prvky house a techna.
Spolu s Dave Clarkem jsou asi nejvlivnějšími lidmi v britském technu, vlastní label jehož jméno je uctíváno i mimo řady DJs. Soma Records je značkou představující víc než 10 let a něco okolo 200 releasů zhrnujících ty největší klubové hity od lidí jako Daft Punk, Tony Thomas, Percy X, Space DJs, Gene Farris, Silicone Soul, H Foundation, a mnoha dalších. Asi největší hymnou vzešlou z labelu je pak Positive Education od Slam samotných. 
V pátek 10. 12. se můžete těšit na Skotskou legendu dokonce v živém vystoupení kombinujícím v eklektickém mixu vlivy a léta vývoje techno kultury. Domácí scénu budou zastupovat nekorunovaná královna českých Djek Ladida a mladé a neklidné duo z XMAG stáje Funk Punx.

Vstupenky je možno zakoupit v CD Shopu RFX za 250,- Kč